Registrace příznivce wetlook


Vyplněním údajů na této stránce budete registrováni na našem portále. Zadané údaje budou zobrazovány dalším návštěvníkům pro jejich informaci.
Údaje jsou shromažďovány za účelem jejich zveřejnění a jejich poskytnutí je dobrovolné.

Z registrace na našich stránkách vám neplynou žádné závazky. Registrace je bezplatná a můžete ji kdykoliv zrušit. Vámi zvolené přístupové heslo je ukládáno v šifrovaném tvaru, takže jej nikdo včetně správce stránek nemůže zjistit. Po zaregistrování budete mít možnost rezervovat si přes internet místo na námi pořádaných akcích a dále můžete zjišťovat více podrobností o ostatních registrovaných. Zavazujeme se, že vámi poskytnuté údaje nezneužijeme a neposkytneme třetím osobám. Dále se zavazujeme, že na vaši adresu nebudeme posílat žádné reklamní maily. Očekávat ale naopak můžete nabídky účasti na chystaných akcích, oznámení novinek, prosby o spolupráci a podobně.

Pouze vyplnění šipkou zvýrazněných údajů je požadováno. Registujete se pro to, abyste mohli být ostatními kontaktováni. Proto prosíme uveďte co nejvíce a pravdivých informací.

Login (přihlašovací jméno, max. 10 znaků) *)
Plné jméno nebo přezdívka (max. 30 znaků) *)
Zadejte přístupové heslo **)
(zopakujte heslo pro kontrolu)
  Chcete svou registraci zviditelnit? Jen ostatním registrovaným,  všem návštěvníkům.
Místo (uveďte přinejmenším okres, lépe město)
  Klub (uveďte, pokud jste členem nějakého klubu či party) ***)
  Telefon (mobil nebo pevný)
  Telefon zveřejnit? Ne, (pro budoucí použití),  ano, ukazovat s detaily o vás.
e-mail, na kterém můžete být kontaktováni
  ICQ (uveďte, máte-li registraci)
  WWW stránka, máte-li
Pohlaví Žena  Muž.
Věk
  Zájmy
Voda: Nezajímám se  Pasivně  Aktivně.
Bláto, bahno: Nezajímám se  Pasivně  Aktivně.
Potraviny: Nezajímám se  Pasivně  Aktivně.
  Pár slov, která o sobě chcete říci ostatním
  Fotografie, pokud si přejete její zveřejnění. ****)
Soubor bude zobrazen v rozlišení 500x500 bodů,
maximální velikost souboru je 500 kB, povolené formáty jpg a gif.

Poznámka: Vaše registrace bude ověřována na uvedené e-mailové adrese, nesnažte se tedy přihlašovat své známé. Po odeslání registrace bude na uvedenou adresu odeslán e-mail s registračním kódem, který musíte potvrdit. Děkujeme za pochopení, chráníme tím vaše soukromí.

Poznámky:
*) Tuto položku budete vyplňovat při přihlašování na portál do kolonky "Uživatelské jméno", "Login" či tak podobně. Naopak vaše jméno bude ukazováno ostatním.
**)Pokud ještě nejste registrováni, nechte políčko volné, stejně jako pole "heslo pro kontrolu". Prozatímní heslo bude nastaveno v procesu registrace.
***) Pokud jste členem klubu či party, která ještě není zde registrovaná, je třeba se nejprve zaregistrovat bez určení klubu, potom zaregistrovat klub a nakonec si jej uložit do své registrace pomocí změny údajů.
****) Fotografie se při změně registračních údajů nezmění, když nezadáte jinou. Pokud si přejete odstranění fotografie, vyplňte několik nesmyslných znaků.