Úvodní stránka | Lidé | Kluby | Akce | Lokality | Povídání | Odkazy | Návod
Registrovat
Přihlásit
Jste nepřihlášený
Pokud jste tu poprvé přečtěte si návod.
Pomozte s propagací Wetportálu.  Pošlete nám mail.
Zpět na úvodní stránku portálu. Zde najdete informace o lidech, kteří mají koupání v šatech rádi. Také se můžete registrovat. Pokud si chcete zařádit s více lidmi, hledejte kluby a party zde. Seznam zaregistrovaných mokrých akcí. Pořádáte také něco? Registrujte to zde. Hledáte místa, kde se lze namáčet? Pár slov pro lidi, kteří to ještě nezkusili. Hledáte, kde jsou další především české stránky o koupání v šatech?


O wetlook

Proč wetlook ano

Proč wetlook ne

Slovníček pojmů

Anketa o wetlook

Poslat mail.
 

Proč wetlook ano?

O tom, proč ten který člověk má rád vodu, a to tak silně, že ho neuspokojuje jen jeden druh koupání - v plavkách, by se dalo hovořit velmi dlouho. Několik názorů jsme se pokusili vyjádřit (omluvte prosím, pokud se někdy částečně kryjí):

Vyjímečnost Nedělá to každý, je to něco jiného.
Delší prožitek Voda na těle zůstává déle po vylezení z ní.
Pocity Mokré oblečení se k tělu příjemně lepí a ve vodě se ho zase jemně a příjemně dotýká.
Vyjádření postoje k životu Nadřazení citů nad materiálno. Vlastní názor na svět a odvaha si za ním stát. Dělám to, co je mi příjemné, bez ohledu na názory ostatních. (Pokud jim nijak neubližuji, nebo je neomezuji, což je u wetlook splněno.)
Pohrdání konzumním způsobem života Naše společnost začíná být stále více orientovaná na konzumaci hmotných statků. V takové společnosti se hodnoty jako je radost, přátelství a projevy citů necení.
Hra s ostatními Při hře mám jednu z nejskvělejších možností poznat povahy lidí kolem sebe.
Estetika Lidé v mokrém oblečení jsou většinou velmi krásní nebo alespoň zajímaví.
Umění Mokré šaty na člověku potlačují rozptylující detaily jeho těla, vyniká celkový tvar, ze kterého lze vyčíst jeho postoj k životu.
Rozvoj osobnosti Oproštění od svazujících konvencí je pro mysl velmi osvobozující a očišťující. Kolikrát v dětství člověk vyslechl "Nešlapej do té louže!", "Nelez do toho bláta!", "Ty ses zase umazal!". Nuže, my říkáme: "Vlez do té louže, a ještě se v ní vyválej!", "Vlez do toho bláta a celý se s ním opatlej!" a "Vezmi si na to umazání krásné šaty!". Prožij a odreaguj si to, co ti bylo od dětství zakazováno. Možná v tom najdeš zalíbení. Ale jistě ti to pomůže lépe se vyznat sám v sobě, v jistém slova smyslu o kousek víc dospět a v jistém slova smyslu se naopak vrátit do dětství. A třeba si ho doprožít.
Je to zakázané Lezení do vody či bláta v oblečení máme odmalička zakázané. Je báječný pocit, porušit letitý zákaz, udělat něco co "se nesmí", co "se nedělá".
Ničitelské choutky Kdo z nás nikdy nezatoužil něco zničit? Zde tedy ve smyslu umáčet, ušpinit, potrhat. Ano i takové trhání oblečení má něco do sebe, když tuto zábavu provozujete s milovaným partnerem.
Bezpečnost Ochrana proti úrazům při některých sportech.
Erotika Pohled na osoby opačného pohlaví je krásný. Radost a vzrušení, které jim to působí jsou inspirativní. Každý z nás reaguje na něco jiného, ale není snad nikdo, koho by neoslovila radost a vzrušení.
Hledání partnera Je-li někdo posedlý vodou, nedovede si představit svého partnera jiného, než také vodníka. Erotické hrátky i sex se u nich pak bez vody neobejdou :-)))

Máte ještě jiný důvod, kvůli kterému se vám líbí koupání v šatech? Napište nám jej, rádi ho zveřejníme.


Přidejte si na své stránky odkaz na wetportal: Jste 35936. návštěvník této stránky.
Stránky jsou optimalizovány pro Microsoft Internet Explorer 5.5
a rozlišení obrazovky 1024 x 768 bodů.